homu

Vaše akce u nás

Nabízíme Vám k využití naše prostory pro Vaši akci. V centru Jihlavy je Vám k dispozici vinárna s krbem a stylová kavárna se sedačkami a šachovými stolky.

Zažijte večer ve společnosti dobrých vín! Nezáleží na tom, jestli jste skupina přátel nebo obchodní partneři, začínající vinaři nebo už pokročilí milovníci vína, připravíme pro Vás degustační večer tak, aby splnil všechna Vaše očekávání. Naše nabídka se vždy odvíjí od zadání zákazníka , tzn. vyjdeme Vám vstříc se skladbou i cenovou hladinou ochutnávaných vín, výklad k vínům provedeme na Vámi preferované úrovni a samozřejmě připravíme i něco k zakousnutí – od čerstvého chleba k neutralizaci chutí mezi jednotlivými vzorky přes studený raut až po speciality přímo vybrané k degustovaným vínům.

Naše běžná degustace se odehrává v prostorách vinotéky s krbem , která má kapacitu do 30-ti sedících osob. Pro menší skupiny jsme nově připravili degustační salonek s velkým stolem, ve kterém Vás nebude nikdo rušit. V salonku je k dispozici i projektor s plátnem. Pro větší skupiny umíme propojit všechny naše prostory a kapacita pro degustaci se navýší na maximálních 60 osob. Je-li Vás ještě více, zabezpečíme pro Vás vhodné prostory, případně provedeme degustaci na místě, které vyberete Vy.

Vaši akci můžete uskutečnit kdykoli i mimo naše otvírací hodiny – vše je záležitostí dohody. Všechny degustační akce jsou nekuřácké. 

 
LAHOFER vinařství Valtické vinařství Vinařský dvůr Vinařství Čebav Nové vinařství Vinařství rodiny špalkovy Vinařství Valtické podzemí
Partneři - vinove.cz Radniční Jihlava Kavárna muzeum Sladká vína Pražírna Koruna Salotto Café
Kontakt: rezervace +420 775 570 360, e-mail: info@vinove.cz